Lucca

20 May 2019 - 21 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lucca şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Stipino, Hotel Carignano ve Giada Palace yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lucca konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lucca otelleri

en düşük 400 TL
en düşük 358 TL

Yolcular Lucca için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,4
Ailece Seyahat Edenler
8,3
Sanat ve Tasarım Aşıkları
7,4
Gurme Seyahatseverler
5,5
Ruh Dinginliği Arayanlar
Üye değerlendirmeleri (61)
Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
29.04.2018

What a fantastic gem of a city! After the hustle and bustle of Florence, it is wonderful to take a bike ride around the city walls, or enjoy the lack of crowds at the cathedral in the center of the town.

Sharon L
Sharon LBroadbeach
13.03.2017

This walled city is a joy to visit every time we are in Italy. A great place to sit in a cafe and people watch, check out the history and enjoy a walk on top of the wall. Great restaurants/trattorias too to make the trip memorable. Also has a once-a-month antique market in the main piazza melding out into the surrounding streets. However, you must park you car in a parking area and walk through most of the city as there are some streets where only residents are permitted to drive through.

Tuscanima
TuscanimaCamaiore
13.05.2016

The city with 100 churches (for which it gained its name “La citta’ delle cento chiese”). Lucca has been proposed as a Unesco heritage site because of its perfectly preserved walls

Jason Flegel
Jason FlegelSan Francisco
29.04.2016

This fairy tale walled town in Tuscany checks all the right boxes. Wander around its narrow ancient streets. Bike ride along its protective outer walls.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 500 TL ile Ocak ayıdır. Lucca şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 677 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 554 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 573 TL tutarından %3 daha azdır.
Lucca şehrinde Mayıs ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,0°C/64,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 28,7°C/83,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 3,9°C/39,0°F sıcaklığa sahiptir.
Pisa (PSA) (20,30 km), Lucca şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Floransa (55,45 km)

İtalya seyahati planlayın