Östersund

9 Nis 2020 - 10 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Östersund şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Clarion Hotel Grand Östersund, Best Western Hotel Gamla Teatern ve Östersunds Vandrarhem yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Östersund konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Östersund otelleri

en düşük 690 TL
en düşük 706 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 501 TL ile Eylül ayıdır. Östersund şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 755 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 657 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 645 TL tutarından %1 daha fazladır.
Östersund şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 0,9°C/33,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 17,8°C/64,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -9,0°C/15,8°F sıcaklığa sahiptir.
Åre Östersund (OSD) (7,65 km), Östersund şehrine en yakın havaalanıdır.

İsveç seyahati planlayın