Karlshamn

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Karlshamn şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Boende vid Eriksberg, Karlshamn Scandic ve Innergårdens Bed and Breakfast yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Karlshamn konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Karlshamn otelleri

en düşük 316 TL
en düşük 422 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 510 TL ile Kasım ayıdır. Karlshamn şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 684 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 578 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 589 TL tutarından %1 daha azdır.
Karlshamn şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 5,6°C/42,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 19,2°C/66,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 0,5°C/32,9°F sıcaklığa sahiptir.
Ronneby (RNB) (26,49 km), Karlshamn şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Kristianstad Österlen (55,59 km)

İsveç seyahati planlayın