Berea

9 Nis 2020 - 10 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Berea şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Cube, Silver Oaks Boutique Hotel ve Sparkling Star Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Berea konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Berea otelleri

en düşük 735 TL
en düşük 1.366 TL
en düşük 1.013 TL

SSS

Berea şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 22,5°C/72,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 29,3°C/84,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 10,6°C/51,1°F sıcaklığa sahiptir.
Durban King Shaka International (DUR) (29,20 km), Berea şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Pietermaritzburg (61,73 km)

Güney Afrika seyahati planlayın