Pietermaritzburg

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Pietermaritzburg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Heritage House B and B, Town View ve iLawu Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Pietermaritzburg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Pietermaritzburg otelleri

en düşük 239 TL
en düşük 334 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 273 TL ile Haziran ayıdır. Pietermaritzburg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 645 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 334 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 396 TL tutarından %18 daha azdır.
Pietermaritzburg şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,9°C/69,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 30,5°C/86,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 6,3°C/43,3°F sıcaklığa sahiptir.
Pietermaritzburg (PZB) (3,37 km), Pietermaritzburg şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Durban King Shaka International (70,58 km)

Güney Afrika seyahati planlayın