Margate

17 Nis 2020 - 18 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Margate şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Seabrook Apartment 505, 4 Manaba Breeze ve Dumela Margate Flat No 6 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Margate konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Margate otelleri

en düşük 539 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 357 TL ile Ekim ayıdır. Margate şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 880 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 490 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 509 TL tutarından %3 daha azdır.
Margate şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,5°C/67,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 24,3°C/75,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Haziran olup, ortalama 12,8°C/55,0°F sıcaklığa sahiptir.
Margate (MGH) (3,47 km), Margate şehrine en yakın havaalanıdır.

Güney Afrika seyahati planlayın