Bergerac

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bergerac şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında La Chartreuse du Bignac - Les Collectionneurs, Europ Hotel ve Château Les Merles et ses Villas yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bergerac konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bergerac otelleri

en düşük 416 TL
en düşük 790 TL

Yolcular Bergerac için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,2
Tarih Meraklıları
6,9
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,3
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (13)
Marj D
Marj DMero
27.04.2018

Just 18km from Issigeac, the medieval town of Bergerac is worth a day out. Markets are Friday and Saturday. The medieval quarter is a great place for a morning stroll with lots of street cafes for lunch or just a glass of wine to get in out of the heat and people watch.

Michael And Donna C
Michael And Donna C
23.01.2018

Tour the Dordogne river on an ancient tobacco boat, eat in Bergerac's many restaurants, wander the lanes, shops and gallerys and enjoy the sights and history. Or drink an espresso or beer and watch the world go by.

Elizabeth P
Elizabeth PWashington
17.09.2017

Bergerac is a great town to visit for fab shopping, a bite to eat and rainy day activities such as bowling, go karting and trampolining. Also has a vibrant night life with various festivals and markets taking place during the summer.

Clive M
Clive M
24.03.2017

Bergerac..again for Wine lovers, and Foodies.Lots of fab restaurants for all budgets. This is the Domaine Du Haut Percharmant. Visit Chateaux for a guided tour and tasting. 40 mins by car. Don't forget to take a selfie with Cyrano de Bergerac.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 453 TL ile Ocak ayıdır. Bergerac şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 683 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 468 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 508 TL tutarından %8 daha azdır.
Bergerac şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,1°C/57,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 28,2°C/82,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 1,4°C/34,5°F sıcaklığa sahiptir.
Bergerac (EGC) (4,22 km), Bergerac şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Périgueux (46,27 km)

Fransa seyahati planlayın