Beaune

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Beaune şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında La Maison des Courtines, L'Appart d'Isa ve Le So'Home yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Beaune konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Beaune otelleri

en düşük 281 TL
en düşük 433 TL
en düşük 817 TL

Yolcular Beaune için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
7,5
Lüks Seyahatçiler
7,5
İş İçin Seyahat Edenler
7,5
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (7)
Trevor J
Trevor J
11.01.2016

Renowned for the select red wines of the region. A day's wine tasting in the Beaune Villages is worthy of a day out. The town itself has many attractions and can be viewed from a little train which is available from the tourist office

viajeglobal
viajeglobalFlorianópolis
6.01.2017

BEAUTIFUL CHARMING TOWN IN THE HEART OF BURGUNDY. VERY GOOD WINE, CHEESE AND FRENCH FOOD. CITY IS CHARMING AND SMALL. IN BEAUNE EVERYTHING IT`S ABOUT TASTING GOOD WINE.

Nally
NallyNew York City
22.11.2014

This walled city in Burgundy is all about wine. Really, even the hospital for the poor focused on winemaking. Go from tasting room to tasting room as you walk around Beaune, stop for lunch, and then taste even more wine. Just don't miss the beautiful surrounding countryside.

Lucy Swift Weber
Lucy Swift WeberNew York City
12.05.2013

A lively and pretty town center and very good wine makes Beaune a lovely place to visit.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 662 TL ile Nisan ayıdır. Beaune şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 844 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 745 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 726 TL tutarından %2 daha fazladır.
Beaune şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,1°C/51,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 27,0°C/80,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 0,3°C/32,5°F sıcaklığa sahiptir.
Dole Tavaux (DLE) (45,04 km), Beaune şehrine en yakın havaalanıdır.

Fransa seyahati planlayın