Rabat

30 Eyl 2019 - 1 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Rabat şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sofitel Rabat Jardin Des Roses, Dar Amine ve Onomo Hotel Rabat Medina yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Rabat konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Rabat otelleri

en düşük 430 TL
en düşük 652 TL
en düşük 1.107 TL

Yolcular Rabat için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,2
Maceraperest Yolcular
7,2
İş İçin Seyahat Edenler
7,2
Sanat ve Tasarım Aşıkları
7,2
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (39)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.09.2017

Fas'ın başkenti Rabat, Bouregreg Nehri ve Atlantik Okyanusu kıyıları boyunca uzanıyor. Udayaların Kasbah'ı da dahil olmak üzere İslami ve Fransız-sömürge mirasını konuşan önemli yerler için bilinir.

Heather Poechman
Heather PoechmanKingston
4.03.2016

Rabat, birçok tarihi ve karaktere sahip bütçe gezginleri için mükemmel bir şehirdir

Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
22.08.2014

realy a lot to see, easy to spend 2 or more days, if you are in good condition you can walk nearly all

Zora O'Neill
Zora O'NeillNew YORK!
23.10.2013

It took till my third trip to Morocco to get to Rabat, and I wish I'd gone sooner. It doesn't have the hardcore exoticism of Fez or Marrakech, but it struck me as a great slice of "normal" modern Morocco. You've got your neat old medina, your massive old fort, your Andalusian gardens...and your slick new tram and your groovy 60s buildings. The feel is reasonably cosmopolitan, which is nice, but also with some strong traditional underpinnings (it has the imperial history that Casablanca lacks). It's a good scale for exploring, and the tram connects to Sale, just over the river, for even more sightseeing. Next trip, I think I'll start in Rabat!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 437 TL ile Nisan ayıdır. Rabat şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 480 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 458 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Rabat şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,7°C/71,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 27,6°C/81,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 7,1°C/44,8°F sıcaklığa sahiptir.
Rabat (RBA) (7,99 km), Rabat şehrine en yakın havaalanıdır.

Fas seyahati planlayın