Fes

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Fes şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Dar El Yasmine, Barcelo Fes Medina ve Royal Mirage Fes Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Fes konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Fes otelleri

en düşük 241 TL
en düşük 535 TL
en düşük 754 TL

Yolcular Fes için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,5
Maceraperest Yolcular
7,5
Outdoor Meraklıları
7,3
Ailece Seyahat Edenler
6,9
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (47)
Begaatours-Moroccantours
Begaatours-MoroccantoursMarakeş Menara
4.06.2017

Fas Harika bir aile tatili Begaa turları ile rezervasyonu kolay ve unutulmaz gezisi yapmak istedim, iki genç kızımız ile beklentilerimizi karşıladı tur geziyorduk. Bt ile toplam 8 gece vardı biz biz tamamen sevilen ve bazı büyük alışveriş ile kolay bir Medine olduğu için benim çocuklar için harikaydı Chefchaouen için seyahat. Sonra dünyanın en büyük yaya bölgesi olan Fes'e günü rehberle sevdik, çok şey öğrendik ve kızlarımı ilginç hale getirdik. Kırlardan geçip çöle yolculuk yapan Ahmed, pazarları durdurulan kızları her zaman ilginç hale getirdi ve hatta kırlarda bir eşek ve el arabasıyla gezmeye başladı. Deve trek ve çöl kampı harika bir deneyim oldu hepimiz deve ve kar kum tepelerinde yatılı, kamp iyi donanımlı. Gladyatör'ün Ben Ait Haddou Kasbah'ında çekildiği yürüme düşüncesini sevdik, tepeden vadinin harika manzarasını seyrederek. Ahmed Marakeş etrafında bir tur yaptı, bizim için zaman kaybetmekten çok şükrettiğimiz için tüm olayları görmeye başladık. Begaa Tours'u kolay, sorunsuz bir tur için öneriyorum

Ismail Lambat
Ismail Lambat
27.06.2019

The university is amazing in middle of the hussle and bussle, its a true oasis in the hot desert

Leo
LeoSuvayr
27.05.2018

Historic city with dense Médina experienced. Packed with tanneries, mosques, and shop folk, Fes will not disappoint if you’re looking for an authentic Moroccan experience.

Scott Stone
Scott StoneNew York City
21.08.2015

It has been years since I was in Fes, but when I was there I found this city more captivating than any other in Morocco. One of the original four Imperial Cities, now its second largest city, the place you want to head is the medina (the old quarter) Fes is blessed with two medinas, but the one that is most colorful and famous is Fes el Bali; a maze-like area of narrow alley ways jam packed with people, animals, cafes, mosques. It is a place that can assault the senses and can be somewhat of a "cultural shock" to those coming from US or Europe. But is is so colorfu, so much energy. Be careful though of pick-pockets and be aware that you will be hassled by everyone trying to "sell" you things - but, hey, this is part of the special experience that is Fes.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 324 TL ile Ocak ayıdır. Fes şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 437 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 377 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 365 TL tutarından %3 daha fazladır.
Fes şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,8°C/65,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 34,8°C/94,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 3,3°C/37,9°F sıcaklığa sahiptir.
Fes-Saiss (FEZ) (11,54 km), Fes şehrine en yakın havaalanıdır.

Fas seyahati planlayın