Kärdla

14 Nis 2020 - 15 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kärdla şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Nurga Holiday Homes, Meresassi ve Kalda Puhkeküla yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kärdla konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 431 TL ile Aralık ayıdır. Kärdla şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 563 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 447 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 473 TL tutarından %5 daha azdır.
Kärdla şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 5,4°C/41,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 20,4°C/68,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -4,9°C/23,2°F sıcaklığa sahiptir.
Kardla (KDL) (3,46 km), Kärdla şehrine en yakın havaalanıdır.

Estonya seyahati planlayın