Kerteminde

26 Şub 2020 - 27 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kerteminde şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Bynkevej 1 Holiday House, Holiday Home Kerteminde VI ve Holiday Home Kerteminde VII yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kerteminde konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 584 TL ile Ocak ayıdır. Kerteminde şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.113 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 663 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 734 TL tutarından %10 daha azdır.
Kerteminde şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,9°C/35,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 20,6°C/69,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 0,2°C/32,4°F sıcaklığa sahiptir.
Odense (ODE) (20,70 km), Kerteminde şehrine en yakın havaalanıdır.

Danimarka seyahati planlayın