Fredericia

29 Şub 2020 - 1 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Fredericia şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hus Fredericia, Prinsessegade ve Holiday Home Hvidbjergvej II yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Fredericia konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Fredericia otelleri

en düşük 772 TL
en düşük 760 TL
en düşük 859 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 515 TL ile Kasım ayıdır. Fredericia şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 800 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 649 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Fredericia şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 2,5°C/36,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,3°C/72,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,2°C/31,6°F sıcaklığa sahiptir.
Odense (ODE) (38,09 km), Fredericia şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Billund (41,83 km) Sønderborg (67,44 km)

Danimarka seyahati planlayın