Tiençin

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tiençin şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Tangla Hotel Tianjin, The St. Regis Tianjin ve The Astor Hotel Tianjin yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tiençin konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tiençin otelleri

en düşük 228 TL
en düşük 341 TL
en düşük 660 TL

Yolcular Tiençin için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,9
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,7
Sağlıklı Yaşam
8,6
Modayı Belirleyenler
8,5
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (34)
D'Maris Coffman
D'Maris CoffmanLondra
17.09.2018

This is a great city. Like Beijing a national city with a long history, boasting of the oldest university in China and a significant imperial past. The bridges and rivers are beautiful. It's cheaper than Beijing but less accessible by public transport despite a high speed rail link between the two.

Alyssa Driscoll
Alyssa DriscollPekin
2.05.2018

I was told that Tianjin wasn't worth a more than a day trip from Beijing. I disagree! I really liked this small city. This place has breweries, bars, cafe's, and culture. I enjoyed my three days there, and there is also a way to access the great wall ! I wouldn't cross it off your list, just add it on to the end of your Beijing trip.

Emma Bukowski
Emma Bukowski
5.12.2014

I love Tianjin but I've lived here for six months now. It's a great place to live but there isn't a lot going on if you want to make a week trip of it. You are better off going to Beijing.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
2.10.2016

Tianjin people is more friendly and simple. 10 years ago most of them are cycling to work, but now many have their own car. They do have famous food like 'Gou Bu-li Bao-zi' and 'HuaJuan' biscuits. Never and less pay a visit to food Street, Fashion Street and Ancient cultural Street.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 243 TL ile Kasım ayıdır. Tiençin şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 425 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 364 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 336 TL tutarından %7 daha fazladır.
Tiençin şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,3°C/57,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,9°C/87,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -8,0°C/17,6°F sıcaklığa sahiptir.
Tiençin (TSN) (13,17 km), Tiençin şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın