Lhasa

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lhasa şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Gesang Huaxiang Hotel, Honey Bee Hub ve Thangka Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lhasa konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lhasa otelleri

en düşük 245 TL
en düşük 342 TL
en düşük 474 TL

Yolcular Lhasa için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
6,5
Outdoor Meraklıları
6,4
Tarih Meraklıları
6,3
Gezginler
6,3
Ruh Dinginliği Arayanlar
Üye değerlendirmeleri (26)
Frances Nguyen Ha
Frances Nguyen HaSanta Clara
6.01.2017

Llhasa, gördüğünüz görüntülerin National Geographic'ten çekilmiş görüntüler gibi göründüğü egzotik bir cazibeyi koruyor. 21 yaşımdayken buraya geldiğim için şanslıydım ve Tibet'in dinine, insanlarına ve kültürüne dokundum.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
3.02.2018

One of the most intriguing cities I’ve ever been in. Once you’re there, you can feel the spiritual ambiance of the culture and it’s people.

YUJING HU
YUJING HUHefei
18.10.2015

It's a good place to travel,feeling the different local culture with local people! But before you arrived in there, make sure you have a healthy body situation and enough emergency medecine,because Lhasa is a high altitude city!

Dennis Rose
Dennis RoseMerriam
6.06.2014

An amazing city. Seriously consider medication for altitude. Be sure to take it easy the first day. Consider taking or buying a mask to help with all the smoke from incense.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 226 TL ile Kasım ayıdır. Lhasa şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 467 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 256 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 337 TL tutarından %31 daha azdır.
Lhasa şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 5,9°C/42,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 13,3°C/55,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -7,4°C/18,7°F sıcaklığa sahiptir.
Lhasa Gonggar (LXA) (44,57 km), Lhasa şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın