Daqing

1 Eyl 2019 - 2 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Daqing şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Shama Daqing Serviced Apartment Hotel, Lianyi Hotel ve T8 Holiday Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Daqing konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Daqing otelleri

en düşük 145 TL
en düşük 212 TL
en düşük 491 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 99 TL ile Eylül ayıdır. Daqing şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 417 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 120 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 255 TL tutarından %112 daha azdır.
Daqing şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,5°C/70,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 28,1°C/82,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -23,5°C/-10,3°F sıcaklığa sahiptir.
Daqing (DQA) (6,47 km), Daqing şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın