Çongçing

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Çongçing şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Yimei Hotel, Lvmanzuo Youth Hostel (Zhongqing Hongyadong River View) ve Hilton Chongqing yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Çongçing konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Çongçing otelleri

en düşük 197 TL
en düşük 326 TL
en düşük 706 TL

Yolcular Çongçing için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
7,1
Sanat ve Tasarım Aşıkları
7,1
Tarih Meraklıları
6,7
Ailece Seyahat Edenler
6,4
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (50)
Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
11.04.2016

A big city with a beautiful town center. You will want to come here if you are going to embark on a Yangtze River cruise. Make sure to go and see the pandas in the zoo before you get on the boat.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
5.03.2016

Chongqing is famous as once the China Gorvernemnt have administrative office here. The food also very popular. Check this place if you are interested to visit.

Mel S Wong
Mel S WongSan Francisco
28.10.2012

Also know as the mountain city, chongqing is an important city in China because of its status as the gateway to the Yangtze River. The city itself is bustling with nightlife and day life. Chongqing is colorful and fun, scenic and modern. Such an eye opening visit for us.

Fiona Wonder
Fiona Wonder
6.01.2017

Zhaimu mountain. Chafing dish is special. Around a little lake, not in a room

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 167 TL ile Kasım ayıdır. Çongçing şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 296 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 212 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 243 TL tutarından %14 daha azdır.
Çongçing şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,1°C/39,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 9,7°C/49,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama -0,6°C/30,9°F sıcaklığa sahiptir.
Chongqing (CKG) (19,43 km), Çongçing şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın