Poway

30 Oca 2020 - 31 Oca 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Poway şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Independent Apartment With Private Entrance, Poway Vacation Rental With Backyard Oasis! ve Rancho Bernardo (San Diego) Rental Home With Panoramic Views! yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Poway konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Poway için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (7)
Veronica
VeronicaRedwood City
24.07.2014

Great city with a lot to offer for residents and visitors. Hiking trails, parks & lakes are some perks in the area! Check out the mount Woodson trail to the potato chip rock.

Jenn B
Jenn BEmeryville
16.02.2016

This city in north east San Diego is mostly residential. There is one street here that has a string of vintage/thrift shops, and I've found lots of treasure there.

Eric Schoep
Eric SchoepScottsdale
6.01.2017

Took the pooch back my hometown

Leroy Tom
Leroy TomSan Diego
6.01.2017

Nothing but Blue Sky's Here in Poway San Diego !!!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 630 TL ile Aralık ayıdır. Poway şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.649 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ocak ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.058 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Poway şehrinde Ocak ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,8°C/56,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 27,1°C/80,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama 7,6°C/45,7°F sıcaklığa sahiptir.
El Cajon (CJN) (19,22 km), Poway şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: McClellan – Palomar (29,12 km) San Diego International (29,23 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın