Palm Springs

1 Eyl 2019 - 2 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Palm Springs şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Riviera Palm Springs, a Tribute Portfolio Resort, The Saguaro Palm Springs ve Hotel Zoso yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Palm Springs konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Palm Springs otelleri

en düşük 143 TL
en düşük 193 TL
en düşük 288 TL

Yolcular Palm Springs için ne diyor?

9,8
Lüks Seyahatçiler
8,6
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,3
Modayı Belirleyenler
7,9
LGBTI
7,5
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (127)
Lindsey Dominguez
Lindsey Dominguez
22.05.2019

Palm Springs is reinventing itself as a trendy destination for younger crowds. It’s surprisingly hip and fresh while still maintaining its mid century modern roots. You can swim, drink and imbibe poolside and find a vibrant night life after the sun goes down. There are also plenty of day trips to peak your interest.

Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
21.03.2017

Known as a hang out for Hollywood stars and for its film, art and music festivals I find its events interesting but the city boring.

AllieV
AllieVSan Jose
17.12.2016

You always knew you were almost home when you saw the windmills...Palm Springs is the perfect weekend getaway

Your Host - Nadia
Your Host - NadiaBurns
14.04.2016

Only two hours from Dana Point - an amazing contrast that is well worth a day or two during your month stay.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 657 TL ile Ağustos ayıdır. Palm Springs şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.576 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 869 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.160 TL tutarından %33 daha azdır.
Palm Springs şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 22,8°C/73,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 27,1°C/80,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama 7,6°C/45,7°F sıcaklığa sahiptir.
Palm Springs International (PSP) (3,74 km), Palm Springs şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: San Bernardino Norton AFB (70,99 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın