Fresno

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Fresno şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Extended Stay America - Fresno - North, Best Western Village Inn ve San Joaquin Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Fresno konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Fresno otelleri

en düşük 692 TL
en düşük 643 TL

Yolcular Fresno için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,7
Outdoor Meraklıları
7,2
Modayı Belirleyenler
7,2
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (46)
Joseph Coureur
Joseph CoureurNew York City
31.03.2013

There's not much going on in Fresno, and woe to you if you are there in the summer. Still, it's nice enough. I don't try to go there though.

Amy Rohrig
Amy RohrigFresno
18.03.2013

sucks lived hear all my life. I have tried to leave and the stupid town always sucks you back in. and the job market is horrible GET OUT WHILE YOU CAN RUN!!!

William J Scott III
William J Scott IIIAnaheim
6.01.2017

California's Black hole... i love this place because i grew up here, but its so hot, and lacks many things.. but its a very fun place to go.. and once you live here you will never leave

Attique Iqbal
Attique IqbalHarbor City
6.01.2017

This place ended up being home for more than a decade, funny thing though is I hated coming to Fresno as a kid, and now there are some days I miss it.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 474 TL ile Aralık ayıdır. Fresno şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 587 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 466 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 542 TL tutarından %16 daha azdır.
Fresno şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,5°C/67,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 37,4°C/99,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama 2,8°C/37,0°F sıcaklığa sahiptir.
Fresno Yosemite (FAT) (5,84 km), Fresno şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Visalia (58,41 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın