Milwaukee

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Milwaukee şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ambassador Hotel, Hyatt Place Milwaukee Downtown ve The Pfister Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Milwaukee konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Milwaukee otelleri

en düşük 705 TL
en düşük 978 TL

Yolcular Milwaukee için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
8,7
Maceraperest Yolcular
8,4
Outdoor Meraklıları
7,8
Gece Hayatı Severler
7,6
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (58)
Amber P
Amber P
5.04.2019

I may be biased because I am from Milwaukee, but I love it. I can’t recommend visiting at least once. Stop by the Third Ward, head on down to the River Front, visit one of the many beaches, and check out surrounding suburbs/cities.

Brooklyn Bass
Brooklyn BassPagosa Springs
15.11.2017

Really cool city. Took the ferry over to Grand Rapids, MI. OMG, that was a big lake!! Its more like an ocean! two and a half hour ferry ride over a lake. Fun Experience!

Shirlee Berquist
Shirlee BerquistMilwaukee
25.11.2016

Gold IRA Rollover- Gold Investing IRAs, physical gold IRA fidelity, investing gold IRA Why invest in gold? What are the advantages and requirements of Gold Investing IRAs? Why do people choose a Gold IRA rollover investment? Is Regal Assets the most reputable gold ira rollover company?

John H
John HDenver
10.10.2014

My experience in Milwaukee was brief. I traveled from Chicago on Amtrak's Hiawatha train to the airport for a flight home. My time spent in Milwaukee was pleasant and the natives I interacted with were nice. If you have time, don't overlook the Mitchell Gallery of Flight Museum located within General Mitchell International Airport. The museum is free, open when the airport is open, and located outside the security checkpoints.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 611 TL ile Mart ayıdır. Milwaukee şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 806 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 640 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 688 TL tutarından %7 daha azdır.
Milwaukee şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,2°C/54,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,6°C/85,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -7,7°C/18,1°F sıcaklığa sahiptir.
Milwaukee General Mitchell (MKE) (9,88 km), Milwaukee şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın