Manhattan

29 Ağu 2019 - 30 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Manhattan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Parkwood Inn & Suites, Super 8 by Wyndham Manhattan KS ve Best Western Manhattan Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Manhattan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Manhattan otelleri

en düşük 650 TL

Yolcular Manhattan için ne diyor?

9,8
Gece Hayatı Severler
8,2
Ailece Seyahat Edenler
6,7
İş İçin Seyahat Edenler
6,7
Öğrenciler
Üye değerlendirmeleri (7)
Lizzie Tillery
Lizzie TilleryOverland Park
21.05.2018

I currently go to school at Kansas State located in Manhattan. As a mountain girl I always look for exciting outdoor adventures and this place does have a good amount. Tuttle creek state park, Konza Prairie, Top of the World, Manhattan Hill, etc are all must stop desinations within the town. It has a great variety of shops and restaurants and plenty of nightlife especially in Aggieville. This is the perfect college town and has something for everyone.

Luamba Junior III
Luamba Junior IIIBrooklyn
4.02.2018

Nothing to say, just beautiful

Jarod Jones
Jarod JonesBurns
15.10.2014

Great town. Great people. Budget friendly.

Colleen Gotsurf
Colleen GotsurfSaratoga
6.01.2017

Street art ... Midtown

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 465 TL ile Ağustos ayıdır. Manhattan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 584 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 452 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 514 TL tutarından %13 daha azdır.
Manhattan şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,0°C/78,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 33,7°C/92,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -7,0°C/19,4°F sıcaklığa sahiptir.
Manhattan (MHK) (9,56 km), Manhattan şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın