Lancaster

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lancaster şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Quality Inn & Suites Conference Center, Econo Lodge Amish Country ve Quality Inn Lancaster yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lancaster konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lancaster otelleri

en düşük 846 TL
en düşük 1.002 TL

Yolcular Lancaster için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,2
Ailece Seyahat Edenler
7,1
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,1
Gurme Seyahatseverler
6,1
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (26)
@WayneAtherholt
@WayneAtherholtSt. Petersburg
18.11.2017

Center City Lancaster is filled with so much to see and do. It’s got a real good food scene and the downtown is lively. Yes there are homeless people. This is a real city and a terrific one at that. Great arts scene too.

Sam And Ruth K
Sam And Ruth KCoatesville
14.03.2016

Lancaster County is a beautiful place with rolling farmlands, and horse and buggys.

Steve DeAngelo
Steve DeAngeloMelbourne
12.08.2014

Lancaster is a town of about sixty thousand people. it is scenic and picturesque, and I will never forget the one and only time I visited the city some years ago. It is home to the 15th President of the United States (James Buchanan, who was one of our nation's less memorable Presidents), and the abolitionist, Thaddeus Stevens, one of the most powerful Republican Congressman of the so-called, "Radical Republicans" of post-American Civil War America. Also, Robert Fulton inventor of the steam engine was from Lancaster. Lancaster was famous for being the place where FW Woolworth opened up his first "five-and-dime store." The city is chock full of American history, and well worth a visit.

Kasey Pelchy
Kasey PelchyCoudersport
3.02.2014

I was born in Ephrata, just outside of lancaster city. It is an amazing and beautiful county within itself. The culture, the people, the food, and everything inbetween ia worth visiting. But, outside of those aspects, the area itself is memorable within itself

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 534 TL ile Nisan ayıdır. Lancaster şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 883 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 609 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 707 TL tutarından %16 daha azdır.
Lancaster şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,7°C/56,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 31,3°C/88,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,9°C/25,0°F sıcaklığa sahiptir.
Lancaster (LNS) (9,27 km), Lancaster şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Harrisburg Uluslararası (42,50 km) Reading (47,72 km) Harrisburg Skyport (50,53 km) Greater Wilmington (71,75 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın