Fargo

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Fargo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Fargo Inn and Suites, Holiday Inn Express FARGO-WEST Acres ve Rodeway Inn Fargo yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Fargo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Fargo otelleri

en düşük 562 TL

Yolcular Fargo için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (7)
Steve Baumgartner
Steve BaumgartnerRochester
16.08.2014

We go to Fargo at least once a year, and drive through it other times of the year. Located on the border between Minnesota and North Dakota, it's a great spot to stop on several trips. They do have some tourist stuff to do, but they also have a good shopping district and some good restaurants as well.

Kip Stolberg
Kip StolbergLos Angeles
6.01.2017

I went to college in Fargo and I've heard all of the Fargo the movie jokes. Not that the jokes are all that far off, but it's not exactly like that. Not many people travel outside of their insulated cocoon and don't understand why anyone would want anything different.

Neil Campbell
Neil CampbellBurnley
6.01.2017

Hicksville, USA, for want of a better term! Not very nice there - desolate and dusty as well as quite cold! The people are not bad but they seem to think that people like myself who have travelled are from another planet! Very set in their ways and I only hope that they've changed since the early 1980's.

hcphotog
hcphotog
6.01.2017

Nothin special about Fargo.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 470 TL ile Aralık ayıdır. Fargo şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 766 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 470 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 535 TL tutarından %13 daha azdır.
Fargo şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,4°C/47,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 28,5°C/83,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -17,3°C/0,9°F sıcaklığa sahiptir.
Fargo (FAR) (4,67 km), Fargo şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın