Baton Rouge

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Baton Rouge şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hilton Baton Rouge Capitol Center, Hampton Inn & Suites Baton Rouge - I-10 East ve Siegen Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Baton Rouge konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Baton Rouge otelleri

en düşük 1.233 TL
en düşük 3.910 TL

Yolcular Baton Rouge için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
7,7
Tarih Meraklıları
7,7
Gece Hayatı Severler
7,7
Gurme Seyahatseverler
7,7
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (41)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
22.09.2017

This is the capital of Louisiana and is a very nice and popular place for visiting on the Mississippi River. The downtown area is quiet as most of the shopping as moved to the suburbs. Some nice parks and unique architecture.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
28.02.2017

Passed by Baton Rouge after visiting New Orleans for 4 hours. I think we spent most of the time at the mall, having dinner.

Miranda Jordan
Miranda JordanPensacola
5.12.2016

Baton Rouge is a great place to visit. They are uber supportive of LSU. You see tiger stuff everywhere. The bars etc are decent. Restaurants are great. 10% sales tax really sucks but there are great things to do here!

Wandering Sober
Wandering SoberAtırav
5.12.2016

Went here a bunch of times for work and when I dated a girl who lived here. Kind of fun. I wouldn't recommend stays longer than a week.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 498 TL ile Aralık ayıdır. Baton Rouge şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 701 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 520 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 565 TL tutarından %8 daha azdır.
Baton Rouge şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,9°C/71,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 33,3°C/91,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 7,2°C/45,0°F sıcaklığa sahiptir.
Baton Rouge Ryan (BTR) (8,22 km), Baton Rouge şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın