Launceston

24 Kas 2019 - 25 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Launceston şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Comfort Inn Coach House Launceston, Tamar River Villas ve TRC Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Launceston konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Launceston otelleri

en düşük 411 TL
en düşük 545 TL
en düşük 849 TL

Yolcular Launceston için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,4
Gurme Seyahatseverler
8,2
Doğa Tutkunları
8,2
Maceraperest Yolcular
8,2
Lüks Seyahatçiler
Üye değerlendirmeleri (13)
Michael Frost
Michael Frost
19.12.2018

It's a very clean and spacious city with no traffic anywhere you go. Population is low across the entire state so it's very easy to make friends and remember people. Also some of the best coffee beans and brews come from Tasmania. Great culture!

Matthew Crompton
Matthew CromptonSidney
14.05.2014

While not Tasmania's prettiest town, Launceston is a place perfectly situated as a base from which to explore the island's northeast (fun fact: most reported sightings of the presumed-extinct Tasmanian tiger come from this area). Even if you're on foot, though, there are still scads of great nature opportunities all around. A walk in the stunning Cataract Gorge, nearby, is a perfect place to start.

AussieCamper Van
AussieCamper VanMelbourne
17.04.2014

This is one of the finest places of unique experiences in surroundings with delicious and royal Dining. Here you can visit Steel Water, Fee and Me and black cow. Royal part and City Park in regular intervals organizing events.

Frances Nguyen Ha
Frances Nguyen HaSanta Clara
6.01.2017

Launceston is one of Tasmania's major cities. I made a stop here when I took a road trip along Tasmania. I was struck by the small-town feel and the pedestrians walking all over the city since everything was within walking distance. The old-school architecture also gives Launceston some of its charm.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 563 TL ile Kasım ayıdır. Launceston şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 697 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 563 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 653 TL tutarından %15 daha azdır.
Launceston şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,9°C/57,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 20,9°C/69,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 6,8°C/44,2°F sıcaklığa sahiptir.
Launceston (LST) (13,45 km), Launceston şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Devonport (66,61 km)

Avustralya seyahati planlayın