Hobart

14 Ara 2019 - 15 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hobart şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Bay View Villas, Salamanca Inn ve Marquis Hotel Motel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hobart konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hobart otelleri

en düşük 542 TL
en düşük 777 TL
en düşük 1.424 TL

Yolcular Hobart için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,7
Outdoor Meraklıları
8,4
Maceraperest Yolcular
8,2
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (36)
Oliver
OliverNewcastle
26.09.2019

Smaller and older than most other capital cities in Australia, Hobart has a quaint and historic appeal. Although I'm happy I went, I'd advice you not to spend too long near the CBD and explore the beautiful surroundings as well.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
13.04.2018

Interesting town in beautiful Tasmania, worth a visit in their summer time if you’re an outdoor adventurer there are many places for nature.

Nally
NallyNew York City
13.03.2017

Hobart is the perfect spot to begin a Tasmania trip. Its small airport is located right outside of the center of the city. The waterfront area is small and walkable. Foodies will delight in exciting restaurants, lots of seafood, good coffee, and local wine. Art lovers should ride the ferry and the spend the day at MONA, the place that put Hobart on the travel map. While adventure enthusiasts will use the city as a jumping-off point for the rest of the state. Note: Despite its new reputation as an "it" spot, Hobart is still pretty sleepy. Even during the summer, everything closes early, and there's little nightlife.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
30.12.2016

The capital and largest city of Tasmania it was enjoyable just to walk around and see the area. Weather can be changeable.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 788 TL ile Temmuz ayıdır. Hobart şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.174 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 758 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 881 TL tutarından %16 daha azdır.
Hobart şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,7°C/60,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 22,6°C/72,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 3,9°C/39,0°F sıcaklığa sahiptir.
Hobart (HBA) (14,08 km), Hobart şehrine en yakın havaalanıdır.

Avustralya seyahati planlayın