Stuttgart

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Stuttgart şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hetzel Hotel Löwen, Hotel Weinstube Ochsen ve Hotel Unger yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Stuttgart konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Stuttgart otelleri

en düşük 583 TL
en düşük 877 TL
en düşük 960 TL

Yolcular Stuttgart için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,5
Gurme Seyahatseverler
8,2
Ailece Seyahat Edenler
7,8
Outdoor Meraklıları
7,4
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (72)
Federica  C.
Federica C.
2.05.2019

Güzel bir yer Stuttgart, yeşilliklerle çevrili küçük bir şehir. Çok verimli toplu taşıma hizmeti ile ilgilenilen herhangi bir yer veya bölgeye yakında ulaşabilirsiniz.

Laura Fraga
Laura Fraga
15.02.2019

Stuttgart iyi kültürel cazibe merkezlerine ve güzel parklara sahiptir. Zaten alışveriş merkezi o kadar güzel değil ...

J'annetta George
J'annetta GeorgeMichigan City
4.03.2017

Gelecek sene Stuttgart'a seyahat edeceğiz. 80'lerin başlarında Pattonville Ordusu Üssü yakınında yaşamaya çalışıyoruz. 83-85 86ish. Ben 3 ve 4 yaşındaydım ve kardeşim orada İlköğretim Okulu'na gitme fırsatını yakaladı. Orada gerçekten harika hatıralarım vardı!

Peter Koghee
Peter KogheeAmsterdam
6.01.2017

STUTTGART Stuttgart, birçok kralın ikametgahı olmuş, görkemli saraylarda hâlâ görülebilir. Müze meraklıları, Sanat Müzesi'ni, Devlet Galerisi'ni ziyaret edebilir ve Porsche ve Mercedes Müzesi'ni unutmazlar. Üstelik Stuttgart, müzik, tiyatro ve dans konusunda gerçekten en üst sıralarda.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 632 TL ile Aralık ayıdır. Stuttgart şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.490 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 685 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 795 TL tutarından %15 daha azdır.
Stuttgart şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,3°C/46,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 20,8°C/69,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,1°C/24,6°F sıcaklığa sahiptir.
Stuttgart (STR) (9,90 km), Stuttgart şehrine en yakın havaalanıdır.

Almanya seyahati planlayın