Baden-Baden

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Baden-Baden şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Inn Express Baden - Baden, Hotel Rebenhof ve Heliopark Bad Hotel Zum Hirsch yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Baden-Baden konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Baden-Baden otelleri

en düşük 790 TL
en düşük 983 TL
en düşük 1.462 TL

Yolcular Baden-Baden için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,7
Outdoor Meraklıları
8,6
İş İçin Seyahat Edenler
7,5
Lüks Seyahatçiler
7,5
Modayı Belirleyenler
Üye değerlendirmeleri (25)
Светлана Цыганкова
Светлана Цыганкова
28.01.2019

Ünlü kaplıcalar için görülmeye değer! Doğru küçük çocuklar ile orada izin verilmez! Sessiz bir şehrin mimarisi ve duygusal atmosferi etkilendim!

Lucy Swift Weber
Lucy Swift WeberNew York City
7.01.2013

Baden-Baden deneyiminin büyük bir parçası olan kaplıcalar / soğuk kaplıcalar / kaplıcalar nedeniyle Baden-Baden'yi çok sevdim. Baden-Baden'ın yayları, bir kenarı iriye uzanan bir nehirden, buz gibi soğuk bir şelaleye kadar, suda eğlenmek için çeşitli yollar sunar. Baden-Baden ayrıca kumarhanelere ev sahipliği yapmaktadır ve ziyaret edilmesi çok ilginç olan eski Brahms evine yakındır.

Maria Banks
Maria BanksSanta Monica
6.01.2017

Hikayenin Evi -Hansel ve Gretel-güzel yeşil orman-tepeler ve çok eski antika tren istasyonu. Kara Orman olarak da bilinir.

Patty Liles
Patty LilesDallas
6.01.2017

Çok eğlenceli. Büyük yüzme parkları, harika yemekler, alışveriş yerleri ve görülecek yerler.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 616 TL ile Şubat ayıdır. Baden-Baden şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.099 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 742 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 781 TL tutarından %5 daha azdır.
Baden-Baden şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,9°C/53,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 26,4°C/79,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 0,8°C/33,4°F sıcaklığa sahiptir.
Karlsruhe / Baden-Baden (FKB) (10,97 km), Baden-Baden şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Strazburg (50,78 km) Stuttgart (72,50 km)

Almanya seyahati planlayın