Bremen

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bremen şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Landgut Horn, Aparthotel Adagio Bremen ve InterCityHotel Bremen yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bremen konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bremen otelleri

en düşük 505 TL
en düşük 672 TL
en düşük 1.303 TL

Yolcular Bremen için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,6
Gece Hayatı Severler
7,6
Outdoor Meraklıları
7,6
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (21)
Arild Sørensen
Arild SørensenKnarrevik
5.11.2012

Şehir müzisyenlerinin ünlü heykelleri ve aynı zamanda parkları ve sayısız tarihi binaları da içeren büyüleyici şehir merkezi ile harika bir tarihi şehir

Raimund Gaebelein
Raimund GaebeleinBremen
6.01.2017

Belki de masallardan hoşlanıyorsunuz, ünlü şehir müzisyenleri Bremen'de bulunabilir. Ama gerçek bir özgürlük heykeline göz atmak istersen çok daha fazlası var: Roland? Atalarınızı 65 km kuzeydeki Bremerhaven'deki göçmenlerin müzesinde özgürlüğe uçuşları sırasında izleyebilirsiniz. Ya da park olarak düzenlenmiş mezarlıkların tadını çıkartabilirsiniz. Eğer doğal tabloyu hayal etmelisiniz, peki Worpswede Bremen'den çok uzakta değil ve fenland'da bulunuyor.

Washarin Vong
Washarin VongMoskova
6.01.2017

Love this city. The cluster of old buildings and architectures in the centre is awesome. Plus chic shops and restaurants. All within walking distance.

Charlotte G
Charlotte G
7.06.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 460 TL ile Haziran ayıdır. Bremen şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 661 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 520 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Bremen şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,9°C/49,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,9°C/75,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -0,1°C/31,8°F sıcaklığa sahiptir.
Bremen (BRE) (4,71 km), Bremen şehrine en yakın havaalanıdır.

Almanya seyahati planlayın