Harita

 Zhuhai Havaalanı

Zhuhai Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Zhuhai Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Zhuhai Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Zhuhai Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Zhuhai Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Zhuhai havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Zhuhai havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Zhuhai Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Zhuhai Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Zhuhai Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Zhuhai uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Zhuhai Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Zhuhai şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Zhuhai şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Zhuhai yakınındaki havaalanları

 Zhuhai şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Zhuhai Havaalanı

Adres:
The Building of the Zhuhai Airport Group,
Jinwan District,
Zhuhai City 519040,
Guangdong,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)756 7771063

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:113° 22' 0'' E
Enlem:22° 0' 0'' N
IATA kodu:ZUH
ICAO kodu:ZGUH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.