Harita

 Shenzhen Havaalanı

Shenzhen Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Shenzhen Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Shenzhen Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Shenzhen Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Shenzhen Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Shenzhen havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Shenzhen havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Shenzhen Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Shenzhen Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Shenzhen Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Shenzhen uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Shenzhen Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Shenzhen şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Shenzhen şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Shenzhen yakınındaki havaalanları

 Shenzhen şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Shenzhen Havaalanı

Adres:
Shenzhen Airport (Group) Co,
Baoan District,
Shenzhen 518128,
Guangdong,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)755 27776268

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:113° 48' 29'' E
Enlem:22° 38' 24'' N
IATA kodu:SZX
ICAO kodu:ZGSZ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.