Harita

 Bükreş Otopeni Havaalanı

Bükreş Otopeni Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bükreş Otopeni Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bükreş Otopeni Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bükreş Otopeni Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bükreş Otopeni Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bükreş Otopeni havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bükreş Otopeni havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bükreş Otopeni Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bükreş Otopeni Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bükreş Otopeni Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bükreş Otopeni uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bükreş Otopeni Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bükreş şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bükreş şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bükreş Otopeni yakınındaki havaalanları

 Bükreş Otopeni şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bükreş Otopeni Havaalanı

Adres:
Calea Bucurestilor 224E,
075150 Otopeni,
IIfov,
ROMANIA

Telefon:+40 (0)21 2041000
Faks:+40 (0)21 2014990

Sahibi:
Compania Naţională Aeroporturi Bucureşti S.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 6' 0'' E
Enlem:44° 34' 0'' N
IATA kodu:OTP
ICAO kodu:LROP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.