Harita

 Antakya Havaalanı

Antakya Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Antakya Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Antakya Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Antakya Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Antakya Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Antakya havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Antakya havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Antakya Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Antakya Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Antakya Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Antakya uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Antakya Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Antakya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Antakya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Antakya yakınındaki havaalanları

 Antakya şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Antakya Havaalanı

Adres:
İskenderun,
Hatay,
TURKEY

Telefon:+90 (0)326 2351310
Faks:+90 (0)326 2351309

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:36° 16' 56'' E
Enlem:36° 22' 10'' N
IATA kodu:HTY
ICAO kodu:LTAK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.