Harita

 Dandong Havaalanı

Dandong Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Dandong Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Dandong Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Dandong Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Dandong Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Dandong havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Dandong havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Dandong Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Dandong Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Dandong Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Dandong uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Dandong Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Dandong şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Dandong şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Dandong yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:124° 17' 11'' E
Enlem:40° 2' 0'' N
IATA kodu:DDG
ICAO kodu:ZYDD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.