Harita

 Guangzhou Havaalanı

Guangzhou Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Guangzhou Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Guangzhou Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Guangzhou Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Guangzhou Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Guangzhou havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Guangzhou havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Guangzhou Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Guangzhou Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Guangzhou Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Guangzhou uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Guangzhou Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Guangzhou şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Guangzhou şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Guangzhou yakınındaki havaalanları

 Guangzhou şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Guangzhou Havaalanı

Adres:
Airport Integrated Office Building,
South Area,
Guangzhou 510470,
Guangdong,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)20 86124518

 Konum Bilgileri

Boylam:113° 17' 55'' E
Enlem:23° 23' 32'' N
IATA kodu:CAN
ICAO kodu:ZGGG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.