Harita

 Akita Havaalanı

Akita Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Akita Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Akita Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Akita Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Akita Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Akita havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Akita havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Akita Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Akita Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Akita Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Akita uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Akita Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Akita şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Akita şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Akita yakınındaki havaalanları

 Akita şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Akita Havaalanı

Adres:
Akita,
JAPAN

 Konum Bilgileri

Boylam:140° 13' 6'' E
Enlem:39° 36' 56'' N
IATA kodu:AXT
ICAO kodu:RJSK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.