Harita

 Adelaide Havaalanı

Adelaide Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Adelaide Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Adelaide Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Adelaide Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Adelaide Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Adelaide havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Adelaide havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Adelaide Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Adelaide Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Adelaide Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Adelaide uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Adelaide Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Adelaide şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Adelaide şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Adelaide yakınındaki havaalanları

 Adelaide şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Adelaide Havaalanı

Adres:
1 James Schofield Drive,
Adelaide Airport SA 5950,
AUSTRALIA (Switchboard)

Telefon:+61 (0)8 83089211

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:138° 32' 4'' E
Enlem:34° 56' 53'' S
IATA kodu:ADL
ICAO kodu:YPAD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.