Harita

 Adana Havaalanı

Adana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Adana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Adana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Adana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Adana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Adana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Adana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Adana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Adana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Adana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Adana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Adana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Adana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Adana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Adana yakınındaki havaalanları

 Adana şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Adana Havaalanı

Adres:
Ucak Mahallesi,
Baris Bulvari,
01330 Adana,
TURKEY

Telefon:+90 (0)322 4350380
Faks:+90 (0)322 4359126

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:35° 16' 50'' E
Enlem:36° 59' 0'' N
IATA kodu:ADA
ICAO kodu:LTAF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.