COVID-19 (Koronavirüsü) seyahat planınız üzerinde etkili olabilir. Nereye giderseniz gidin, en son önerileri burada bulabilirsiniz.

Seyahat Haberleri Fiyat Uyarısı’yla En İyi Uçuş Fırsatlarından Haberdar Olun!

Tüm makaleler

Fiyat Uyarısı’yla En İyi Uçuş Fırsatlarından Haberdar Olun!

Uçak bileti fiyatları pahalandığı gibi ucuzlayabiliyor da. Sürekli sayfa yenilemek veya her gün bilet fiyatlarını kontrol etmek yerine Fiyat Uyarısı oluşturun. Böylece alacağınız biletin fiyatı düştüğü an otomatik bir e-postayla anında haberdar olabilirsiniz!

1. Neden Fiyat Uyarısı kullanayım?

Fiyat Uyarısı

Malumunuz, uçuş fiyatları her an değişebiliyor. Bu sık değişimi günlük koşturmaca içinde takip etmek de bazen pek mümkün olmuyor. Fiyat Uyarısı işte tam da bu noktada devreye girerek, fiyat değişimleriyle ilgili sizi anında bilgilendiriyor. Böylece en iyi fırsatları kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

2. Fiyat Uyarısı’nı nasıl oluşturabilirim?

İstediğiniz uçuş için arama yaptıktan sonra, arama sonuçlarında sol üst köşede göreceğiniz “Fiyat Uyarısı Oluştur” düğmesine tıklayıp, çıkan kutucuğa e-posta adresinizi yazmanız ve ardından “Uyarı oluştur”a basmanız yeterli. Fiyat Uyarısı ile aradığınız uçuşun fiyatındaki her değişiklikten sizi anında e-posta ile haberdar ediyoruz.

Fiyat Uyarısı

3. Uçak bileti satın almak için en uygun zaman hangisi?

En uygun rezervasyon zamanı bulma aracımızı kullanın!

Bu konuyla ilgili kesin bir kural bulunmamakla birlikte, fiyatlar genellikle uçuş tarihine yaklaşıldıkça artış gösterir. Çoğu havayolunda, en ucuz koltuklar satıldıktan sonra kalan koltuklar daha yüksek fiyatlara satılır. Ancak özellikle köklü ve büyük havayollarının bu konudaki istisnai durumlarına sıkça rastlanıyor.

Fiyat Uyarısı sayesinde hayalini kurduğunuz uçuş için otomatik bilgilendirilebilir ve satın almak için en uygun zamana rahatça karar verebilirsiniz. Skyscanner Fiyat Uyarısı tamamen ücretsizdir ve üyeliğinizi dilediğiniz anda iptal edebilirsiniz.

Şu yazılar da ilginizi çekebilir:

En Ucuz Bilet Ne Zaman Alınır?

En düşük ücretli uçuşları bulmak için 7 süper taktik!

Skyscanner Uygulamasını İndirmek İçin 5 Neden!

Dünyanın seyahat arama motoru Skyscanner ile en uygun uçus, otel ve araç kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.
Skyscanner’ın ödüllü mobil uygulaması ile uçak bileti ve otel rezervasyonlarınızın yanı sıra araç kiralama işlemlerini de tek bir uygulamada yapabilirsiniz.
60 milyondan fazla kişi tarafından indirilen ve Google’ın en sevdiği uygulamalar arasında yer alan Skyscanner seyahat uygulamasını ÜCRETSİZ İndirin! Hem zamandan hem paradan tasarruf edin!