Harita

Trabzon Bodrum Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Bodrum yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Trabzon - Bodrum uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

307 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 1123 kilometre uçuş mesafesi

3sa 15dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

Bodrum

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Bodrum şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Bodrum.
Trabzon - Bodrum uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 307 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Trabzon - Bodrum uçuşu ortalama 3sa 15dk sürmektedir.
Aktarmasız Trabzon - Bodrum uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

TRABZON’DAN BODRUM’A UÇAN HAVAYOLLARI

Trabzon ile Bodrum arasında direkt seferler düzenlenmemektedir. Bununla birlikle Trabzon Bodrum uçak bileti satın almak isteyen yolcular için bağlantılı uçuş alternatifleri mevcuttur. Pegasus Havayolları ve Türk Hava Yolları hafta boyunca Trabzon Havalimanı’ndan Bodrum Havalimanı’na İstanbul aktarmalı uçmaktadır. Anadolu Jet ise bu iki havalimanı arasında hem Ankara hem de İstanbul bağlantılı uçuşlar gerçekleştirmektedir.

TERMİNAL BİLGİLERİ

Trabzon Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım Havaş servisleri ve taksi ile sağlanmaktadır. Ücreti 5 TL olan Havaş servisleri Beşirli Uzunkum Otel’den hareket etmektedir ve sırasıyla Orhan Petrol Ofisi önü, Yavuz Selim Bulvarı Migros önü, Tanjant Yolu ve Kiler Market önünden de yolcu alımı yaparak yaklaşık 30 dakikada havalimanına varmaktadır. Havaş ayrıca Rize ve Giresun ile ilçelerinden de Trabzon Havalimanı’na servis düzenlemektedir. Trabzon şehir merkezine yakın mesafede yer alan havalimanına taksi kullanarak gitmek isteyen müşterilerin ödemesi gereken tutar ise ortalama 15-20 TL’dir.

Trabzon Havalimanı’nda Bodrum uçuşları için İç Hatlar Terminali kullanılmaktadır. Uçuşlarından önce yemek yemek ya da bir şeyler içmek isteyen yolcular, terminalde yer alan kafeterya ve restorandan faydalanabilmektedir. Terminalde bulunan THY CIP Lounge ise yolculara konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Bodrum Havalimanı’ndan kent merkezine ulaşımda en çok Havaş ve Muttaş servisleri kullanılmaktadır. Havaş, havalimanına inen tüm uçaklar için servis düzenlemektedir ve sırasıyla Güvercinlik, Hotel Etap Altınel, Hotel Blue Dreams, Hotel Samara yolu ve Torba yolunda isteyen yolcuları indirerek yaklaşık 45 dakikada son durağı olan Bodrum Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne (otogar) varmaktadır. Muttaş servisleri de tıpkı Havaş gibi uçakların iniş saatine göre hareket etmektedir ve yolcuları şehir merkezinde otogara kadar götürmektedir. Her iki firmanın da servis ücreti 10 TL’dir. Havalimanından Bodrum’un merkezine ulaşımın bir diğer yolu taksiyi kullanmaktır ve ücreti yaklaşık 110 TL tutmaktadır. Bununla birlikte yolculara taksiye binmeden önce şoför ile sabit bir ücret üzerinde anlaşmaları tavsiye edilmektedir.

PRATİK BİLGİLER

Bodrum’a uçacak yolcuların, uçuş saatlerinden en az bir saat önce Trabzon Havalimanı’nda bulunmaları tavsiye edilmektedir. Tüm iç hat uçuşlarında olduğu gibi Trabzon-Bodrum uçuşunda da yolcuların fotoğraflı bir kimlik kartını (nüfus cüzdanı, ehliyet) ya da kimlik belgesini (pasaport, evlilik cüzdanı) yanlarında taşımaları ve gerek check-in işlemleri esnasında gerekse uçağa biniş sırasında görevlilere ibraz etmeleri zorunludur.

BODRUM’DA SİZİ NE BEKLİYOR?

Türkiye’nin en çok turist çeken yerlerinden biri olan Bodrum’da Trabzon’a göre daha pahalı bir şehirdir. Turizmin çok daha canlı olduğu yaz aylarında, Bodrum’da yaşam maliyetleri senenin geri kalanına göre artış göstermektedir. Bodrum’da iklim, Trabzon’dan oldukça farklıdır. Kentte yazların sıcak ve kurak, kışların ise ılık geçtiği tipik Akdeniz iklimi etkilidir. Kentte yaz aylarında gün içindeki ortalama sıcaklık 33 C° civarındadır ve Trabzon’un aksine yaz aylarında hemen hemen hiç yağış almamaktadır.

NOT: Yukarıdakiler, yazının yazıldığı tarihte (Şubat 2016) geçerli olan bilgilerdir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.