Harita

Gaziantep Antalya Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Antalya yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Gaziantep - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

218 TL

Aktarmasız havayolu

1

Uçuş / hafta

6

Ortalama uçuş süresi, toplam 595 kilometre uçuş mesafesi

1sa 20dk

Geçen ayın en popüler havayolu

SunExpress

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
Gaziantep - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 218 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Gaziantep - Antalya uçuşu ortalama 1sa 20dk sürmektedir.
Aktarmasız Gaziantep - Antalya uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.
Eylül itibarıyla haftalık 6 Gaziantep - Antalya uçuşu bulunmaktadır.

Gaziantep’ten Antalya’ya uçuşlar

Gaziantep-Antalya arasında uçan havayolu şirketleri

Gaziantep ve Antalya arasında Pazar, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri dışında bir frekans direkt uçuş mevcuttur. Bu yönde direkt uçan havayolu şirketi Sun Express Hava Yollarıdır. Ayrıca bu yönde Anadolu Jet ve Pegasus Hava Yolları İstanbul ve Ankara aktarmalı uçuşlar da gerçekleştirmektedir.

Terminal bilgileri:

Gaziantep Oğuzeli Havaalanı kentin Oğuzeli İlçesinde olup, kent merkezine yaklaşık 20 Km uzaklıktadır. Oğuzeli Havalimanı pist çalışmaları 2006 yılında tamamlanarak uluslararası uçuşlara açılmıştır. Gaziantep Havalimanı’nda gelen ve giden yolcular için tek bir terminal bulunmaktadır. Terminal binası İç ve Dış hat olmak üzere iki ayrı bölüme ayrılmıştır. Havalimanında; CIP salonu, VIP salonu kafe, restoran, banka ATM’leri, sağlık birimi ve diğer ticari birimler mevcuttur. Havalimanı ve kent merkezi arasında ulaşım belediye otobüsleri, Havaş Otobüsleri ve ticari taksilerle sağlanmaktadır.

Yolcu trafiği açısından Türkiye’nin üçüncü havalimanı olan Antalya Uluslararası Havaalanı kent merkezinin 10 km dışında bulunmaktadır. Havaalanı’nda iki adet dış hat ve bir adet iç hat terminali mevcuttur. Antalya Havaalanı terminallerinde fast food, restoran, kafe-bar, yerel yiyecekler satılan restoranlar açısından zengin bir seçeneğe sahipsiniz. Alışveriş açısından da azımsanmayacak sayıda ticari mağaza hizmet vermektedir. Havaalanı terminal salonlarında kablosuz internet bağlantısı ücretli sunulmaktadır. CIP ve VIP terminalinde, iç hat terminal binasında bulunan ViaPub ve ViaCafe ve Simit Sarayında ücretsiz internet erişimi mevcuttur. Havalimanı ve kent merkezi arasında 600 ve 800 numaralı belediye otobüsü her yarım saatte bir hareket etmektedir. Havaalanının hemen dışında bulunan ticari taksiler, havalimanı içinde bulunan araba kiralama birimleri kent merkezine ulaşım için kullanılabilecek alternatifler arasındadır.

Gaziantep- Antalya uçuşunuzu gerçekleştirmek için, üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi fotoğraflı, resmi kimliklerden birinin yanınızda bulunması gerekmektedir. Gaziantep- Antalya uçuşunuzu gerçekleştirmek için uçak saatinden en az 1,5 saat öncesinden havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş saatinizden en az 45 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız gerekmektedir.

Pratik bilgiler

Gaziantep ve Antalya arasında saat farkı bulunmamaktadır. Gaziantep’te Ilıman Akdeniz İklimi ve Karasal İklim karışımı hüküm sürmektedir. Yaz ayları çok sıcak geçmekle beraber, kış ayları da çok sert ve soğuk geçer. Antalya Akdeniz iklim özellikleri gösteren bir kenttir. Yaz ayları kuru ve sıcak kış ayları ise yumuşak geçmektedir. Yaz aylarında ortalama sıcaklık 28 ila 36 derece, en soğuk aylar olan Ocak ve Şubat aylarında ortalama sıcaklık ise 10 ila 20 derece arasında değişmektedir. Gaziantep ve Antalya hayat pahalılığı açısından karşılaştırıldığında Antalya’nın daha pahalı bir kent olduğu görülmektedir. Gaziantep’te pahalı olmayan bir restoranda ortalama 10 TL ödeyerek yediğiniz bir yemek için Antalya’da 15 TL ödemeniz gerekecektir. Ulaşım konusunda Antalya Havaalanından Antalya’nın merkezi noktalarından biri olan Kaleiçi’ne taksiyle ulaşmak için yaklaşık 60 TL ödemeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki bilgiler, bu içeriğin yazıldığı tarih olan Kasım 2016 tarihi itibariyle doğrudur.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.