Harita

Dalaman Adana Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Adana yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Dalaman - Adana uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

375 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 579 kilometre uçuş mesafesi

2sa 50dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

Adana

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Adana şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Adana.
Dalaman - Adana uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 375 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Dalaman - Adana uçuşu ortalama 2sa 50dk sürmektedir.
Aktarmasız Dalaman - Adana uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

Aşağıdaki bilgiler, bu içeriğin yazıldığı tarih olan Ağustos 2015 tarihinde doğrudur.

Dalaman Adana arasında uçan havayolu şirketleri

Dalaman- Adana arasında bu içeriğin yazıldığı tarih itibariyle direkt uçuş mevcut değildir. Bu yönde; Anadolu Jet İstanbul Sabiha Gökçen, Pegasus Hava Yolları İzmir Adnan Menderes, Onur Air ve Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk Havaalanı üzerinden aktarmalı olarak uçuşlarını gerçekleştirmektedir.

Terminal bilgileri:

Dalaman Havaalanı’nda İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminalleri ayrı binalardadır. İç hatlar gelen ve giden yolcular için tek bir terminal bulunmaktadır. Türk Hava Yolları, Onur Air, Anadolu Jet ve Pegasus Havayolları uçuşları için aynı terminali kullanmaktadır. Dalaman Havaalanı İç Hatlar Giden YolcularTerminalinde, VIP ofisi, sağlık ofisi, danışma ofisi,  restoran, cafe-bar, ATM cihazı, hediyelik eşya mağazası yolcular için hizmet sunmaktadır.

Adana,  Şakirpaşa Havaalanı İç ve Dış Hatlar olarak iki ayrı terminal binasına sahiptir. Havaalanı küçük olsa da Türkiye’nin en eski havaalanlarından biridir ve hava trafiği açısından oldukça yoğundur. İç Hatlar Gelen Yolcular Terminalinde büfe, kafeterya ve restoran bulunmaktadır. Havaalanında, sağlık ünitesi, hediyelik eşya mağazaları, banka ATM’leri yolcular için hizmet sunmaktadır. Havaalanı, İç Hatlar Terminali lounge’larında ücretsiz olarak sunulan kablosuz internet hizmeti, diğer bölümlerde ücretli olarak sunulmaktadır.

Dalaman- Adana uçuşunuzu gerçekleştirmek için, üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resimli, resmi kimliklerden birinin yanınızda olması gerekmektedir. Dalaman- Adana uçuşunuzu gerçekleştirmek için en az bir saat öncesinden havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş saatinizden en az 45 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız gerekmektedir.

Pratik bilgiler

Dalaman ve Adana arasında saat farkı bulunmamaktadır. Dalaman tipik Akdeniz İklim özellikleri taşımaktadır. Yaz ayları sıcak ve kuru kış ayları ise ılık ve yağışlı geçmektedir Adana Akdeniz iklim özellikleri gösteren bir kenttir. Yaz ayları çok sıcak ve kurak kış ayları ise ılık ve yağışlı geçer. En sıcak aylar olan Temmuz ve Ağustos ayında ortalama sıcaklık 32 derece, en soğuk aylar olan Ocak ve Şubat aylarında ortalama ısı ise, 9- 10 derece civarındadır. Dalaman ve Adana rakamsal bazda karşılaştırıldığında, tüketici fiyatlarında iki kent rakamlarının birbirine yakın olduğu gözlemlenmektedir. Kira harcamalarında Adana Dalaman’a nispeten % 25’e yakın bir oranda daha pahalıdır. İki kent arasındaki en yüksek fark kira kaleminde gözlemlenmektedir. Dalaman’da uygun fiyatlı bir restoranda tek kişilik bir menü için ödeyeceğiniz rakam 10 TL iken Adana’da bir öğün için lezzetli bir menüye ödeyeceğiniz rakam 12 TL civarında olacaktır. Havaalanından Adana’nın merkezi noktalarından biri olan Seyhan’a taksiyle ulaşmak için 12 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.