Harita

Kayseri Antalya Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Antalya yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Kayseri - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

138 TL

Aktarmasız havayolu

1

Ortalama uçuş süresi, toplam 462 kilometre uçuş mesafesi

1sa 10dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
Kayseri - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 138 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Kayseri - Antalya uçuşu ortalama 1sa 10dk sürmektedir.
Aktarmasız Kayseri - Antalya uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.

KAYSERİ’DEN ANTALYA’YA UÇAN HAVAYOLLARI

Kayseri’den Antalya’ya direkt seferler düzenlenmemektedir. Bununla birlikte Kayseri Antalya uçak bileti satın almak isteyen yolcular için birçok havayolunun bağlantılı uçuşları mevcuttur. Bu hatta Onur Air, Türk Hava Yolları, Atlas Global ve Pegasus Havayolları’nın İstanbul, SunExpress’in ise İzmir bağlantılı seferleri bulunmaktadır.

TERMİNAL BİLGİLERİ - GİDİŞ

Kayseri Havalimanı’na şehir merkezinin farklı noktalarında Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait 102, 100 ve 4 numaralı otobüslerle gidilebilmektedir. Birçok yolcu ise havalimanına ulaşımda yolcu servislerini tercih etmektedir. Havaş, hem şehir merkezinden hem de Talas’tan havalimanına servisler düzenlemektedir ve ücreti 10 TL’dir. Havaş servislerinin şehir merkezinde kalkış noktası, otogarın karşısında bulunan BYZ Alışveriş Merkezi’nin otoparkıdır. Yolcular servise kalkış noktası dışında Kadir Has Stadyumu ve Anatamir tramvay durağından da binebilmektedir. Talas servisleri ise  Anayurt’ta Beğendik mağazasının önünden hareket etmektedir ve diğer yolcu alım noktaları Talas İlçe Jandarma Komutanlığı önü, Yurtlar Bölgesi tramvay durağı, İpeksaray AVM karşısı, Tuna tramvay durağı ve Mustafa Şimşek Caddesi’ndeki Ziraat Bankası’nın önüdür. Havalimanına ulaşımın bir diğer yolu ise ticari taksileri kullanmaktır. Kentin merkezi noktalarından havalimanına taksiyle ortalama 20-30 TL’ye gitmek mümkündür.

Kayseri Havalimanı’nda Antalya uçuşları için İç Hatlar Terminali kullanılmaktadır. Terminalde, uçuştan önce yemek yemek ya da bir şeyler içmek isteyen yolculara hizmet veren bir büfe ve bir kafe yer almaktadır. Terminalde ayrıca bir banka ATM’si de bulunmaktadır.

TERMİNAL BİLGİLERİ - VARIŞ

Antalya Havalimanı’ndan kent merkezine ulaşımda en çok yolcu servisleri kullanılmaktadır. Havaş tarafından işletilen yolcu servisleri, İç Hatlar Terminali’nin önünden hareket etmektedir ve kalkış saatleri, uçakların iniş saatine göre belirlenmiştir. Havaş servislerinin ücreti 10 TL’dir. Servisin yolcu indirme noktaları Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer otobüs durağı, Mini City ve son olarak 5M Migros Alışveriş Merkezi’nin otoparkıdır. Ekonomik bir ulaşım seçeneği sunan 600 numaralı belediye otobüsleri ise havalimanını Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne (otogar) bağlamaktadır. Havalimanından Antalya’nın merkezine ticari taksilerle ulaşım ücreti ise ortalama 60-80 TL tutmakadır.

PRATİK BİLGİLER

Antalya’ya seyahat edecek yolcuların, uçuşlarına en az bir saat kala Kayseri Havalimanı’nda bulunmaları gerekmektedir. Yurt içi seyahatlerde, check-in işlemleri sırasında ve uçağa binilirken yolculardan fotoğraflı bir resmi kimlik belgesini (nüfuz cüzdanı, pasaport, evlilik cüzdanı veya ehliyet) ibraz etmeleri istenmektedir.

ANTALYA’DA SİZİ NE BEKLİYOR?

Türkiye’nin en çok turist çeken kentlerinden Antalya’da bununla bağlantılı olarak yaşam maliyetleri Kayseri’ye kıyasla daha yüksektir. Örneğin Kayseri’de orta sınıf bir restoranda üç çeşidin bulunduğu iki kişilik bir yemeğe ortalama 36 TL ödenirken, benzer bir yemek için Antalya’da ortalama 60 TL ödenmektedir. Antalya’nın havası Kayseri’den oldukça farklıdır. Akdeniz ikliminin etkili olduğu kentte yaz ayları oldukça sıcak ve nemli geçmektedir. Kış aylarında ise Antalya, Kayseri’nin aksine ılıman bir havaya sahiptir.

NOT: Yukarıdakiler, yazının yazıldığı tarihte (Kasım 2016) geçerli olan bilgilerdir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.