Taitung

4 Mar 2020 - 5 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Taitung şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Anging 67 Bed And Breakfast, Mi Casa Bed and Breakfast ve Naruwan Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Taitung konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Taitung otelleri

en düşük 302 TL
en düşük 525 TL
en düşük 732 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 302 TL ile Eylül ayıdır. Taitung şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 438 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 334 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Taitung (TTT) (4,73 km), Taitung şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Green Island (34,18 km) Pingtung (68,66 km)

Tayvan seyahati planlayın