Pathum Thani

23 Şub 2019 - 24 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Pathum Thani şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Diamond Place Hotel & Serviced Apartment, Woodroof Residence Rangsit ve Riviera Service At Muangtongtani yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Pathum Thani konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 167 TL ile Ocak ayıdır. Pathum Thani şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 167 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 146 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 149 TL tutarından %1 daha azdır.

Tayland seyahati planlayın