Morogoro

26 Kas 2019 - 27 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Morogoro şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Peace Mountain Lodge, Monalisa Backpackers Self Catering Hostel ve Chox Executive Lodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Morogoro konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Morogoro otelleri

en düşük 145 TL
en düşük 160 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 171 TL ile Aralık ayıdır. Morogoro şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 297 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 245 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Morogoro şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,0°C/68,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 26,4°C/79,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 12,5°C/54,5°F sıcaklığa sahiptir.

Tanzanya seyahati planlayın