Celje

23 Nis 2019 - 24 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Celje şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında One-Bedroom Holiday Home in Celje, Apartment Lux ve Studio apartment Celeia yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Celje konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Celje otelleri

en düşük 235 TL
en düşük 402 TL
en düşük 917 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 341 TL ile Ağustos ayıdır. Celje şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 439 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 409 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 393 TL tutarından %4 daha fazladır.
Celje şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,9°C/49,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 26,3°C/79,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,6°C/25,5°F sıcaklığa sahiptir.
Maribor (MBX) (42,75 km), Celje şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Ljubljana (61,50 km)

Slovenya seyahati planlayın