Cap Skirring

20 May 2019 - 21 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Cap Skirring şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında LA CASA IMPLUVIUM, villa zenitude ve Holiday home Village de Boucotte yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Cap Skirring konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Cap Skirring otelleri

en düşük 142 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 254 TL ile Ocak ayıdır. Cap Skirring şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 408 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 308 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 319 TL tutarından %3 daha azdır.
Cap Skirring şehrinde Mayıs ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,1°C/79,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Kasım olup, ortalama 32,6°C/90,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 18,4°C/65,1°F sıcaklığa sahiptir.
Cap Skirring (CSK) (6,63 km), Cap Skirring şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Ziguinchor (53,07 km)

Senegal seyahati planlayın