Ehnen

15 Ara 2019 - 16 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ehnen şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Huettis-Ferienwohnung, Lydieline ve Lux Home Close to City yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ehnen konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ehnen otelleri

en düşük 372 TL
en düşük 664 TL
en düşük 998 TL

SSS

Ehnen şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 2,3°C/36,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 23,7°C/74,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -1,2°C/29,8°F sıcaklığa sahiptir.
Lüksemburg (LUX) (13,52 km), Ehnen şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Saarbrücken (67,47 km) Metz/Nancy Lorraine (69,88 km) Frankfurt-Hahn (73,99 km)

Lüksemburg seyahati planlayın